Hakkımızda | sahinkirtasiye.com.tr

Hakkımızda

Şahin Kırtasiye ile;

Bazen bir mühendisin taslağı, bazen de bir yöneticinin imzası…
Bir küçük çocuğun ilk elma çizimi; bir kadının alışveriş listesi…
Bir esnafın gün sonu hesabı; ya da bir doktorun hızlı yazısı…
Kısacası hayatın her anında, hep yanınızdayız…

İlk gün ki heyecanla!

Hayatın her alanında ve her profil insan ile buluşan kırtasiye ürünleri, hepimizin başarılarına katkılar sağlamaktadır. Kırtasiye ve ofis ürünleri sektöründe beğeni ile takip edilen bir şirket olan Şahin Kırtasiye, kalite ve özel ürün seçenekleri ile gerçek çözümler sunmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışıyla, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren Şahin Kırtasiye müşterilerinin memnuniyetinden güç almakta ve hizmet kalitesini her zaman yükseltmektedir.

Seçkin markalar, sınırsız seçenek.

Türkiye’nin seçkin markalarından ve şirketlerinden biri olmak, ülkemizi dünyanın dört bir yanında başarı ile temsil etmek; bizim için mutluluğun tanımı. Bizler 30 yılı aşkın tecrübemiz ile toptan ve perakende müşterilerimiz için en doğru olanı sunmaktayız. Portföyünde dünyanın meşhur markalarından TİKO ve AIHAO gibi markaların distribütörlüğünü yürüten şirketimiz, MİKRO, ONAS ve FROCX gibi Türkiye’ye mal olmuş markaların üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir.


 

Öncü Misyon

Müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmayı amaçlayan Şahin Kırtasiye Ar-Ge çalışmaları ile sektör liderlerinden olmanın sorumluluğu ile hareket etmektedir.

“Marka olabilmek sadece çok satabilmek değildir!” anlayışına inanan şirketimiz müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet anlayışını devamlılık esasıyla sunmak

Sağlıklı Bir Gelecek
Sağlıklı Bir Gelecek

Türkiye ve Avrupa Birliği standartlarında akredite edilmiş laboratuvarlarda kapsamlı ve hassas testler sonucunda tüketicilerimizin karşısına çıkıyoruz.

Tüm Kırtasiyelerde
Tüm Kırtasiyelerde


Şahin Kırtasiye dağıtım ağı Türkiye’nin 24.000 noktasına ürünlerini ulaştırmakta, globalde ise 23 ülkeye hizmet vermekte.

Geleceği Belirliyoruz
Geleceği Belirliyoruz

Sektörün en önemli fuar ve satış organizasyonlarında bulunuyor, Ar-Ge çalışmalarımıza dünyanın dört bir yanında devam ediyoruz.

Sınırsız Seçenek
Sınırsız Seçenek

Portföyümüzde ki yerli üretim markalarımız ve dünyaca tanınan distribütörlük yaptığımız markalarımız ile tüketicilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.