TÜM KIRTASİYELERDE | sahinkirtasiye.com.tr
TÜM KIRTASİYELERDE, TÜM KIRTASİYELERDE

30

Kasım

TÜM KIRTASİYELERDE

Şahin Kırtasiye dağıtım ağı “bu ürününüzü nerede bulabilirim?” sorusuna; “Size en yakın kırtasiyede.” Cevabını verebilmek üzere tasarlandı. Türkiye’nin 81 ili ve çeşitli dünya ülkelerinde 24.000’i aşkın noktada tüm kırtasiye ihtiyaçlarına hizmet vermekte. Evde, okulda ve ofiste güvenle kullanabileceğiniz kırtasiye ürünlerimiz; bazen şehir merkezinde bir Alışveriş Merkezinde, bazen ufak bir kasabadaki kırtasiye raflarında. Şahin Kırtasiye markaları ihtiyaç duyduğunuz her anda, size en yakın lokasyonda. “ Hayatın her anında, her zaman yanında! “
Sağlıklı Bir Gelecek
Sağlıklı Bir Gelecek

Türkiye ve Avrupa Birliği standartlarında akredite edilmiş laboratuvarlarda kapsamlı ve hassas testler sonucunda tüketicilerimizin karşısına çıkıyoruz.

Tüm Kırtasiyelerde
Tüm Kırtasiyelerde


Şahin Kırtasiye dağıtım ağı Türkiye’nin 24.000 noktasına ürünlerini ulaştırmakta, globalde ise 23 ülkeye hizmet vermekte.

Geleceği Belirliyoruz
Geleceği Belirliyoruz

Sektörün en önemli fuar ve satış organizasyonlarında bulunuyor, Ar-Ge çalışmalarımıza dünyanın dört bir yanında devam ediyoruz.

Sınırsız Seçenek
Sınırsız Seçenek

Portföyümüzde ki yerli üretim markalarımız ve dünyaca tanınan distribütörlük yaptığımız markalarımız ile tüketicilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.