SEÇKİN MARKALAR SINIRSIZ SEÇENEK | sahinkirtasiye.com.tr
SEÇKİN MARKALAR SINIRSIZ SEÇENEK, SEÇKİN MARKALAR SINIRSIZ SEÇENEK

30

Kasım

SEÇKİN MARKALAR SINIRSIZ SEÇENEK

Türkiye’nin seçkin şirketlerinden biri olmak, ülkemizi dünyanın dört bir yanında başarı ile temsil etmek; bizim için mutluluğun tanımı. Bizler 30 yılı aşkın tecrübemiz ile toptan ve perakende müşterilerimiz için en doğru olanı sunmaktayız. Portföyünde dünyanın meşhur markalarından AIHAO'nun Türkiye distribütörlüğünü yürüten şirketimiz, MİKRO, ONAS ve MBag gibi Türkiye’ye mal olmuş markaların üretimini ve satışını gerçekleştirmekle birlikte, lisanlı ürünler grubunda yine alanında Türkiye'nin en iyi markalarından FROCX markasına distribütörlük etmektedir.
Sağlıklı Bir Gelecek
Sağlıklı Bir Gelecek

Türkiye ve Avrupa Birliği standartlarında akredite edilmiş laboratuvarlarda kapsamlı ve hassas testler sonucunda tüketicilerimizin karşısına çıkıyoruz.

Tüm Kırtasiyelerde
Tüm Kırtasiyelerde


Şahin Kırtasiye dağıtım ağı Türkiye’nin 24.000 noktasına ürünlerini ulaştırmakta, globalde ise 23 ülkeye hizmet vermekte.

Geleceği Belirliyoruz
Geleceği Belirliyoruz

Sektörün en önemli fuar ve satış organizasyonlarında bulunuyor, Ar-Ge çalışmalarımıza dünyanın dört bir yanında devam ediyoruz.

Sınırsız Seçenek
Sınırsız Seçenek

Portföyümüzde ki yerli üretim markalarımız ve dünyaca tanınan distribütörlük yaptığımız markalarımız ile tüketicilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.