SAĞLIKLI BİR GELECEK | sahinkirtasiye.com.tr
SAĞLIKLI BİR GELECEK, SAĞLIKLI BİR GELECEK

30

Kasım

SAĞLIKLI BİR GELECEK

Tüketicilerimizin en sağlıklı ve en güvenilir ürünleri kullanabilmeleri için hassas ve kapsamlı bir laboratuvar çalışması sonrasında tüketici karşısına çıkıyoruz. Tüm ürünlerimizi gerekli testlerden geçiriyor, gerekli tüm uyarıları ambalajlarımız üstünde bulunduruyoruz. Bizim için ürünlerimizdeki en vazgeçilmez özellik çevre dostu olmaları ve hiçbir zararlı kimyasal içermemeleridir. Bu sebeple Şahin Kırtasiye bünyesindeki tüm markalarımızın ürünleri aklınızda hiçbir soru işareti bırakmayacak derecede sağlıklı ve çevre dostudur.
Sağlıklı Bir Gelecek
Sağlıklı Bir Gelecek

Türkiye ve Avrupa Birliği standartlarında akredite edilmiş laboratuvarlarda kapsamlı ve hassas testler sonucunda tüketicilerimizin karşısına çıkıyoruz.

Tüm Kırtasiyelerde
Tüm Kırtasiyelerde


Şahin Kırtasiye dağıtım ağı Türkiye’nin 24.000 noktasına ürünlerini ulaştırmakta, globalde ise 23 ülkeye hizmet vermekte.

Geleceği Belirliyoruz
Geleceği Belirliyoruz

Sektörün en önemli fuar ve satış organizasyonlarında bulunuyor, Ar-Ge çalışmalarımıza dünyanın dört bir yanında devam ediyoruz.

Sınırsız Seçenek
Sınırsız Seçenek

Portföyümüzde ki yerli üretim markalarımız ve dünyaca tanınan distribütörlük yaptığımız markalarımız ile tüketicilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.