GELECEĞİ BELİRLİYORUZ | sahinkirtasiye.com.tr
GELECEĞİ BELİRLİYORUZ, GELECEĞİ BELİRLİYORUZ

30

Kasım

GELECEĞİ BELİRLİYORUZ

Öncü misyonumuz sektörün lider firmalarından biri olmamızın bilinciyle, her zaman kaliteli ürünü kaliteli hizmet ile müşterilerimize ulaştırmaktır. Dünyanın en büyük kırtasiye fuarlarında bulunarak, Ar-Ge çalışmalarımızı dünyanın dört yanında devam ettirirken, keşif ve tasarım ekibimiz trendleri ve modayı her zaman takip etmekte, bu trendi kırtasiyenin en kaliteli markalarıyla sizlere Türkiye’nin dört bir yanında her zaman kolaylıkla ulaşabileceğiniz noktalarda sizlere sunmaktadır.
Sağlıklı Bir Gelecek
Sağlıklı Bir Gelecek

Türkiye ve Avrupa Birliği standartlarında akredite edilmiş laboratuvarlarda kapsamlı ve hassas testler sonucunda tüketicilerimizin karşısına çıkıyoruz.

Tüm Kırtasiyelerde
Tüm Kırtasiyelerde


Şahin Kırtasiye dağıtım ağı Türkiye’nin 24.000 noktasına ürünlerini ulaştırmakta, globalde ise 23 ülkeye hizmet vermekte.

Geleceği Belirliyoruz
Geleceği Belirliyoruz

Sektörün en önemli fuar ve satış organizasyonlarında bulunuyor, Ar-Ge çalışmalarımıza dünyanın dört bir yanında devam ediyoruz.

Sınırsız Seçenek
Sınırsız Seçenek

Portföyümüzde ki yerli üretim markalarımız ve dünyaca tanınan distribütörlük yaptığımız markalarımız ile tüketicilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.